Cudowna Kobieto,

Dzisiaj odważnie…

O tym, co dla wielu jest nadal tabu.
Zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Agata tematem tym zajmuje się zawodowo, a Was zachęca do praktyki – dla Waszego zdrowia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego.

Nie jest to coś, o czym większość rozmawia na co dzień.
Ba, część z nas w ogóle o tym nie myśli lub odrzuca, nie dając sobie nawet szansy na to, by odkryć kolejny aspekt naszej Kobiecości.
Naszego życia i odczuwania.

Jeśli nigdy wcześnie nie zrobiłaś nic w tym aspekcie, pozwól sobie na otwartość i brak oceny w stosunku do siebie, swojej seksualności i swojego ciała.

 

O jakie “to” chodzi?

 

Podziel się tym materiałem z bliskimi Ci kobietami

Z radością przeczytamy z Agatą Twoje refleksje.
Czy temat praktykowania kobiecej samomiłości, czy masturbacji, jest Twoim zdaniem wart odkrywania i omawiania? Masz w swoim otoczeniu kobiety, z którymi swobodnie dzielisz się swoimi doświadczeniami, czy jest to raczej coś, co zostawiasz dla siebie? A może w ogóle nie poruszasz tej kwestii?

Powiedz nam o tym zostawiając komentarz.

Głos każdej z nas ma potężną moc uzdrawiania, a dzięki szczerości i otwartości możemy spotkać się w bliższych i bardziej wartościowych relacjach. Opis Twoich doświadczeń i przemyśleń może pomóc drugiej kobiecie poradzić sobie z poczuciem osamotnienia czy braku zrozumienia. Obdarowujmy się wzajemnie wsparciem i akceptacją.

Przesyłam Ci uściski pełne miłości,
Magda

24h kobiecosci - Agata LoeweAgata Loewe – absolwentka Szkóły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (Psychologia Kliniczna oraz Społeczna Psychologia Stosunków Międzykulturowych) oraz Institute for Advanced Studies of Human Sexuality w San Francisco, gdzie uzyskała tytuł Doctor of Human Sexuality (DHS) i kontynuuje studia w kierunku uzyskania Ph.D.Od 5 lat działa w organizacjach pozarządowych zajmujących się wyrównywaniem szans dla osób narażonych na wykluczenie społeczne oraz promocją zdrowia psychicznego, reprodukcyjnego i seksualnego (KPH, Ponton, Trans-fuzja, wcześniej IGLYO i YouAct). Jej specjalizacją są badania nad płcią, orientacją seksualną, preferencjami seksualnymi i identyfikacjami płciowymi oraz alternatywnymi stylami życia. Zajmuje się pracą na rzecz promocji Ruchu Pozytywnej Seksualności, bezpieczniejszych, odpowiedzialnych i konsensualnych zachowań oraz świadomych związków. Prowadzi prywatną praktykę oraz organizuje szkolenia zarówno dla ciekawskich jak i profesjonalistów z różnych nisz psychoseksualnych.www.agataloewe.com