Cudowna Kobieto,

Zaprosimy Cię dzisiaj z Izą do tego, abyś użyła swojej wyobraźni bazując na dotychczasowych materiałach i przemyśleniach…
Moja wskazówka?

Połóż się wygodnie, puść filmik, zamknij oczy i daj się ponieść odpowiedziom na pytania, które usłyszysz. Miej w pogotowiu myszkę, żeby zatrzymywać materiał w odpowiednich momentach i dawać sobie tyle czasu, ile potrzebujesz na przemyślenie każdej kwestii.

Pięknej podróży!

Poddaj się swojej wyobraźni.

Podziel się tym materiałem z bliskimi Ci kobietami

Z radością przeczytamy z Izą Twoje refleksje.

Który z obrazów Kobiety przywołanych przez Izę przemówił do Ciebie najbardziej?
Czy wiesz, że łączysz w sobie wszystkie z nich?

Powiedz nam o tym zostawiając komentarz.

Głos każdej z nas ma potężną moc uzdrawiania, a dzięki szczerości i otwartości możemy spotkać się w bliższych i bardziej wartościowych relacjach. Opis Twoich doświadczeń i przemyśleń może pomóc drugiej kobiecie poradzić sobie z poczuciem osamotnienia czy braku zrozumienia. Obdarowujmy się wzajemnie wsparciem i akceptacją.

Przesyłam Ci uściski pełne miłości,
Magda

24h kobiecosci - Iza CisekIza Cisek – “Pracuję jako coach ciała, nauczycielka przebudzonej seksualności oraz trenerka rozwoju osobistego w obszarze relacji intymnych. Wykorzystuję także techniki pracy z ciałem, dotykiem, ruchem, świadomymi formami tańca oraz seksualności – całe bogactwo mądrości, wiedzy i doświadczeń, które poznawałam i odkrywałam przez lata.

Stworzyłam autorski Coaching Ciała, który jest praktykowaniem uważnej obecności w ciele. Dzięki temu możliwy staje się swobodny przepływ życiodajnej i kreatywnej siły – energii seksualnej. Tworzy się także przestrzeń, by przyjmować wciąż więcej i więcej przyjemności oraz błogości. Pełnymi garściami czerpię z mądrości dawnych przekazów z ich bogactwem mitów i symboli, które zamieszkują naszą podświadomość.

Pomagam kobietom i mężczyznom, którzy chcą zadbać o równowagę swojego ciała, by mogły/li lepiej zarządzać swoją energią, także seksualną. A także tym, dla których ważna jest intymność z samą/ym sobą i innymi oraz pełne szczerości relacje.”

www.cochingciala.pl
www.facebook.com/CoachingCiala