Cudowna Kobieto,

Do tej pory zajmowałyśmy się praktycznie tylko i wyłącznie tematem Kobiecości. Jednak w moim rozumieniu świata i rzeczy, nie istniałaby Kobiecość jako taka, jeśli nie byłoby Męskości.

Choć nie uważam, że kobieta “potrzebuje” mężczyzny, by być szczęśliwą i kobiecą, wierzę szczerze, że odpowiedni partner pozwala nam prawdziwie rozkwitnąć. Dlatego nie lubię rozmawiać o Kobiecości, pomijając Męskość.

Otoczone bezwarunkową miłością i akceptacją, czując się bezpieczne i adorowane, możemy jeszcze pełniej doświadczać życia i samych siebie. Kobieca i męska energia muszą współgrać, by zapanowała prawdziwa harmonia. I to zarówno obie energie, które masz w sobie, jak i energia Twoja i partnera, z którym jesteś.

Często nie wiemy jak zwrócić na siebie uwagę mężczyzny, którym jesteśmy zainteresowane.

Często nie wiemy, w którą stronę pracować nad sobą, by dzięki temu rozwojowi jeszcze bardziej otwierać się na płeć przeciwną.

Często wydaje nam się, że musimy wyglądać czy zachowywać się w odpowiedni sposób, żeby potencjalny partner się nami zainteresował, a potem pozostał z nami w związku.

Często się mylimy… :)

Karolina opowie Ci dzisiaj o ośmiu cechach, które sprawią, że uwiedziesz nie tylko mężczyzn, ale i wszystkie osoby ze swojego otoczenia. Nie zrobisz tego jednak sztuczkami czy podstępami, a tym, co w Tobie naturalne. Tym, co “Twoje”.

Cztery porady “na serio”, głębokie, i cztery “na żarty”, jako ciekawostki.

 

Uwiedź cały świat.

 

Podziel się tym materiałem z bliskimi Ci kobietami

Z radością przeczytamy z Karoliną Twoje refleksje.

Która z porad spodobała Ci się najbardziej? Zamierzasz którąś wprowadzić w życie?

Powiedz nam o tym zostawiając komentarz.

Głos każdej z nas ma potężną moc uzdrawiania, a dzięki szczerości i otwartości możemy spotkać się w bliższych i bardziej wartościowych relacjach. Opis Twoich doświadczeń i przemyśleń może pomóc drugiej kobiecie poradzić sobie z poczuciem osamotnienia czy braku zrozumienia. Obdarowujmy się wzajemnie wsparciem i akceptacją.

Przesyłam Ci uściski pełne miłości,
Magda

Karolina Zuk,24hkobiecosci.pl Karolina Żuk – inspiracyjny mówca, doradca życiowym i mentor wspierającym rozwój kobiet.

Punktem zwrotnym w jej życiu było załamanie nerwowe, którego doświadczyła w wieku 25 lat i które skłoniło ją do poszukiwania nowej drogi życiowej. Poświęciła się kompletnie rozwojowi osobistemu zgłębiając wszystkie jego aspekty.

W poszukiwaniu prawdziwej miłości i pasji, przeniosła się do Norwegii, gdzie jako menedżerka 110 mężczyzn miała okazję zgłębić swoje męskie cechy oraz nauczyć się wszystkiego o zarządzaniu w jednej z najbardziej zdominowanych przez mężczyzn gałęzi przemysłu. To doświadczenie pozwoliło jej zrozumieć męską duszę oraz kompletnie zniszczyło jej życie osobiste… Co najistotniejsze jednak, pozwoliło Jej zrozumieć wyzwania, którym muszą sprostać dzisiejsze kobiety, zmuszone pogodzić romans, karierę i życie rodzinne.

Odnalezienie drogi do kobiecości oznaczało kolejną fundamentalną transformację – po raz kolejny zdecydowała się porzucić pracę i jeszcze bardziej skupić na rozwoju. Przez kolejne lata studiowała u najlepszych nauczycieli jakich mogła znaleźć, a co ważniejsze, weszła w głąb siebie, aby odkryć prawdę.

http://www.karolinazuk.tv