Cudowna Kobieto,

Dziękuję za wszystkie Twoje wiadomości prywatne i komentarze na stronie – serce rośnie!
A przecież dopiero się rozkręcamy!

Kasia, z którą zaczniemy tydzień i dzięki której sama mam plan zacząć pracować z dotykiem, dołączyła do grona Współautorek w ostatnim momencie.
Niesamowicie się z tego cieszę, bo od kiedy obejrzałam jej materiał, nie mogłam doczekać się tego, jak go zobaczycie!

Planuję spędzić 5 minut każdego poranka do końca projektu 24h Kobiecości (a pewnie i dłużej…!) na wykonywaniu ćwiczenia, które Kasia nam pokazuje.
Niby tak mało, a potencjalne korzyści tak wielkie…
Bawicie się ze mną?

Jeśli zamierzacie razem z nami pracować nad własnym zdrowiem fizycznym i emocjonalnym poprzez tak prostą i naturalną rzecz jak kolisty ruch dłoni po własnym ciele, zostawcie “Tak!” pod filmikiem.
W kupie siła – nakręcajmy się wzajemnie do działania!

 

Poznaj magię swojego dotyku.

 

Podziel się tym materiałem z bliskimi Ci kobietami

Sceptyczna?
Spróbuj, na pewno nie zaszkodzi!
A może odkryjesz coś nowego w sobie, w mocy swojego dotyku?

Z radością przeczytamy z Kasią Twoje refleksje.

Jakie Ty masz doświadczenia z dotykiem własnego ciała? Lubisz sama się głaskać, masować, przytulać, czy raczej tego nie robisz? Czy i jak pokazujesz sama sobie, że masz piękne i wyjątkowe ciało?

Powiedz nam o tym zostawiając komentarz.

Głos każdej z nas ma potężną moc uzdrawiania, a dzięki szczerości i otwartości możemy spotkać się w bliższych i bardziej wartościowych relacjach. Opis Twoich doświadczeń i przemyśleń może pomóc drugiej kobiecie poradzić sobie z poczuciem osamotnienia czy braku zrozumienia. Obdarowujmy się wzajemnie wsparciem i akceptacją.

Przesyłam Ci uściski pełne miłości,
Magda

www.katarzynamolas.com, 24hkobiecosci.plKasia Ania Mołas – nauczycielka i edukatorka zdrowej seksualności, terapeutka ciała, trenerka rozwoju osobistego, masażystka, konsultantka. Kobieta i matka, która w jak najszerszym stopniu wykorzystuje swoje talenty, by pomóc ludziom w odnalezieniu lub rozwoju miłości, wewnętrznej siły i radości. W tym celu powołała do istnienia Akademię Zdrowia i Rozwoju wraz z Centrum Terapii Ciała.

Od ponad 15 lat zajmuje się nauczeniem i konsultacjami w zakresie budowania własnej tożsamości oraz organizacji opartych na zaangażowaniu i wartościach. Od 6 lat z wielką pasją prowadzi edukację i terapie z ciałem w zakresie Seksuologicznej Pracy z Ciałem, zrozumienia seksualności dla kobiet, mężczyzn i par, masaży lomilomi, masaży tantrycznych. Jako pierwsza w Polsce otrzymała certyfikat somatycznej pracy z ciałem w obszarze seksualności J. Kramera – The Association of Certified Sexological Bodyworkers w EASE – European Academy of Somatic Education z siedzibą w Czechach.

www.katarzynamolas.com
www.sexologicalbodywork.pl

www.zdrowaseksualnosc.pl