Cudowna Kobieto,

W ciągu ostatnich kilkunastu dni bardzo często pojawiały się stwierdzenia dotyczące “energii Kobiecej” i “energii Męskiej”, jednak nigdy tak naprawdę nie wyjaśniłyśmy sobie, o co chodzi.

W zależności od źródła, w którym czytamy o energiach, czasem trafimy na różnice w opisie tego, co kobiece i tego, co męskie. Ciekawa jestem, jak Wam się spodoba materiał przygotowany przez Klaudię!

Podziel się tym materiałem z bliskimi Ci kobietami

Z radością przeczytamy z Klaudią Twoje refleksje.

Odnajdujesz siebie w jednym z opisanych typów energetycznych bardziej, niż w tym drugim?
A może czujesz, że w różnych sytuacjach operujesz tymi energiami wymiennie?

Powiedz nam o tym zostawiając komentarz.

Głos każdej z nas ma potężną moc uzdrawiania, a dzięki szczerości i otwartości możemy spotkać się w bliższych i bardziej wartościowych relacjach. Opis Twoich doświadczeń i przemyśleń może pomóc drugiej kobiecie poradzić sobie z poczuciem osamotnienia czy braku zrozumienia. Obdarowujmy się wzajemnie wsparciem i akceptacją.

Przesyłam Ci uściski pełne miłości,
Magda

Klaudia Pingot, 24hkobiecosci.plKlaudia Pingot – trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”. Autorka wielu programów szkoleniowych, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer CBŚ KGP.

Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, psychologii uważności oraz mowie ciała.

Intensywnie uprawia sport – jest zwyciężczynią kilku maratonów pływackich oraz amatorką biegów długodystansowych. Bada zależności między osobowością a umiejętnością osiągania sukcesu. Podczas prowadzonych szkoleń, pracuje z uczestnikami przede wszystkim nad zmianą ich przekonań i postawy. Jej kursy cieszą się dużą popularnością, a ona niesłabnącą sympatią.

http://klaudiapingot.pl/
http://specbabka.pl