Cudowna Kobieto,

Zachodnie kultury zwykły patrzeć na czas liniowo.

Podobnie jak na człowieka, jego osobistą historię i doświadczenia. A także na to, jak działa jego ciało.

Czy podejście takie jest dla nas jednak korzystne? 
Czy czegoś przez to nie zatraciliśmy po drodze ?

Być może masz podobne odczucia, co ja: w dobie technologii, nieustannego pośpiechu i działania na autopilocie, zagubiliśmy siebie, nasze ciała i związek z tym, co najbardziej podstawowe – z naturą i jej cyklami.

A szkoda, bo okazuje się, że mogą być one wytłumaczeniem dla niektórych procesów (nie tylko biologicznych, również emocjonalnych!), przez które przechodzimy.

Mogą również dawać wskazówki dotyczące tego, jak o siebie dbać i czym się kierować w planowaniu naszych zabieganych dni i tygodni.

Zaintrygowana?

Przekazuję pałeczkę Natalii, która w cudowny sposób wprowadzi Cię do świata większej uważności i świadomości ciała.

 

Poznaj cykl swojego ciała.

 

Podziel się tym materiałem z bliskimi Ci kobietami

Z radością przeczytamy z Natalią Twoje refleksje.

Miałaś okazję dostrzec i zaobserwować swój własny cykl księżycowy? Jak go przeżywasz? Odnajdujesz siebie i swoje doświadczenia w opisie Natalii?

Powiedz nam o tym zostawiając komentarz.

Głos każdej z nas ma potężną moc uzdrawiania, a dzięki szczerości i otwartości możemy spotkać się w bliższych i bardziej wartościowych relacjach. Opis Twoich doświadczeń i przemyśleń może pomóc drugiej kobiecie poradzić sobie z poczuciem osamotnienia czy braku zrozumienia. Obdarowujmy się wzajemnie wsparciem i akceptacją.

Przesyłam Ci uściski pełne miłości,
Magda

Natalia Miłuńska, 24hkobiecosci.pl
 Natalia Miłuńska – edukatorka, twórczyni strony Miesiączka i firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski.
Prowadzi wykłady, warsztaty, ceremonie dla kobiet i dziewczynek – odbudowuje w Polsce starożytną tradycję Czerwonego Namiotu. Z wykształcenia antropolożka kultury, właścicielka prawdopodobnie największego w Polsce zbioru książek na temat miesiączki. Od lat współtworzy Stowarzyszenie Kobiet Dakini, gdzie prowadzi wykłady oraz warsztaty dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów. Od 2013 roku współtworzy projekt Kobieta Piękna z Natury.